Rosamunda Produktem Roku 2019!

Rosamunda pokonała konkurencję i zwyciężyła w konkursie “Fresh Market Award – Produkt Roku 2019”

Podczas XII konferencji Fresh Market wyłoniono zwycięzcę konkursu spośród zgłoszonych, innowacyjnych produktów i usług w branży owocowo-warzywnej.
Statuetkę i tytuł “Produktu Roku 2019” zdobył pomidor malinowy klasy premium – Rosamunda.

Corocznie, podczas konferencji Fresh Market, która jest największym w Polsce spotkaniem hurtowych dostawców i kupców owoców, warzyw i kwiatów, przyznawana jest nagroda Fresh Market Award dla najlepszego produktu roku.  Spośród nominowanych produktów wyboru dokonują przedstawiciele producentów, dystrybutorów i sieci handlowych obecni na konferencji.

Równolegle z tą nagrodą przyznawana jest nagroda użytkowników portalu Fresh-Market.pl.
Rosamunda zdobyła również tę nagrodę, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Dziękujemy wszystkim internautom, którzy zagłosowali na naszego pomidora.

Dla przypomnienia:
Rosamunda to pomidor malinowy typu PREMIUM. Oferuje wyśmienity smak, nawiązujący do pomidorów „z dawnych lat”. Owoce w kształcie bawolego serca, z intensywnym połyskiem oraz głębokim żebrowaniem doskonale prezentują się w opakowaniach towarowych na wyściółce z siana lub w ekologicznych opakowaniach jednostkowych. Taki sposób prezentacji przyciąga uwagę konsumenta i nawiązuje do tradycyjnego smaku pomidora malinowego z „babcinego ogródka”.

Odmiana rekomendowana jest do towarowej uprawy w obiektach szklarniowych.