Odmiany do tunelu Hazera Poland 2017-2018 – broszura

Odmiany do tunelu Hazera Poland 2017-2018 – broszura

  • POMIDOR
  • PAPRYKA
  • OBERŻYNA

Producenci tunelowi, chcąc konkurować na rynku i zaspokajać wyszukane potrzeby konsumentów, muszą być bardzo elastyczni i innowacyjni. To właśnie oni zaopatrują klientów, którzy poszukują owoców smacznych, o różnorodnych kształtach i kolorach. Hazera ma odpowiedź na te wymagania rynku.

Odmiany do tunelu Hazera Poland są do pobrania tutaj.

Katalog Hazera Poland odmiany do uprawy w tunelach: pomidor, papryka, bakłażan

W uprawie pomidorów w segmencie tunelowym od kilku lat królują np.: smakowe pomidory malinowe. Hazera, wprowadzając pierwszą w tym typie odmianę VP1 F1 (hodowla Vilmorin), stała się liderem na rynku i dziś oferuje odmiany malinowe na różne cykle uprawy i o różnorodnym przeznaczeniu.

Hazera w Polsce oprócz własnych produktów posiada w ofercie odmiany francuskiej firmy Vilmorin oraz włoskiej ISI Sementi, co sprawia, że paleta odmian pomidorów malinowych jest wyjątkowo zróżnicowana (VP1 F1, HTP 11 F1, Kwintella F1, Jangcy F1).

Dużą popularnością cieszą się pomidory smakowe w typie Cuor di Bue (odmiana Gotico F1) czy Cornue des Andes (Cornabel F1 – pomidor o owocach w kształcie papryki).

Nasza oferta staje się coraz bogatsza. Gama produktów powiększa się z roku na rok, aby odmiany proponowane spełniały oczekiwania polskich producentów i konsumentów.

Wersja elektroniczna do pobrania tutaj.

Aby otrzymać wersję papierową publikacji, wystarczy zadzwonić do naszego biura. Bezpłatny egzemplarz wyślemy pocztą.