Odmiany do szklarni Hazera Poland 2017-2018 – broszura

Odmiany do szklarni Hazera Poland to ciekawe propozycje pomidorów i ogórka. W broszurze znajdują się zarówno oryginalne odmiany firmy Hazera, jak również francuskiej firmy Vilmorin i włoskiej ISI Sementi.

Pobierz odmiany do uprawy w szklarniach»

Hazera odmiany do uprawy w szklarniach

Odmiany do szklarni Hazera Poland to ciekawe propozycje pomidorów i ogórka, gdyż strategią firmy jest stałe inwestowanie w rozwój i innowacyjność. Efektem tego są wdrożone w poprzednich latach programy hodowlane ukierunkowane właśnie na odmiany do produkcji hydroponicznej w szklarni. Pierwsze owoce tych działań mogą Państwo znaleźć już teraz w naszej ofercie. Nadchodzące sezony przyniosą wiele interesujących nowości, produkty spełniające oczekiwania najbardziej wymagających producentów i podążające za trendami rynkowymi.

Pomidor to gatunek o strategicznym znaczeniu dla firmy, a zarazem jej specjalność. Na szczególną uwagę zasługują odmiany o owocach w kolorze malinowym (Rapanui F1 i Framboo F1). W tym bardzo ważnym na polskim rynku segmencie pomidora nasza firma od lat wiedzie prym oferując odmiany do uprawy w tunelach foliowych. Jest nam niezmiernie miło, że możemy uzupełnić tę ofertę o malinowe odmiany szklarniowe.

Polecamy także ciekawe odmiany pomidorów o drobnych owocach w różnych kształtach i barwach (czerwony mała śliwka, czerwony koktajlowy, żółty cherry, czerwony cherry). Podłóżny Luciplus F1 o czerwonych owocach, czy żółty Summer Sun F1 słodki jak miód, a także okrągły czerwony Tudor F1 do różnokolorowych mieszanek tworzą ofertę na czasie odpowiadającą trendom rynkowym i upodobaniom konsumentów.

Zachęcamy Państwa do współpracy w zakresie testowania nowych odmian będących na etapie wdrażania lub doświadczeń. Szczegółowych informacji udzielają nasi przedstawiciele terenowi.

Pobierz odmiany do uprawy w szklarniach»

Aby otrzymać wersję papierową publikacji, wystarczy zadzwonić do naszego biura. Bezpłatny egzemplarz wyślemy pocztą.