Marchew od A do Z – webinarium

Zapraszamy na szkolenie on-line: Marchew od A do Z.

To już 26  stycznia (wtorek), początek godziny 14:00.

Tematem przewodnim webinarium będą możliwości poprawy gospodarki wodnej gleby i efektywności nawadniania w uprawie marchwi a zagadnienie omówi dr hab. Tomasz Piechota.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie on-line poświęcone produkcji marchwi.

Tematem przewodnim webinarium, które odbędzie się 26 stycznia br. (wtorek) o godz. 14.00 będą możliwości poprawy gospodarki wodnej gleby i efektywności nawadniania w uprawie marchwi. Zagadnienie to przedstawi doktor habilitowany nauk rolniczych, w dziedzinie rolnictwo i ogrodnictwo; adiunkt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu i członek Polskiego Towarzystwa Agronomicznego i Europejskiego Towarzystwa Agronomicznego dr hab. Tomasz Piechota.

Ponadto mając na uwadze, że niebawem rozpocznie się sezon wegetacyjny za pomocne dla Państwa uznano informacje z zakresu doboru odmian tego warzywa. Stąd „Wczesna czy późna marchew? Ta wiedza ułatwi wybór odmiany.” wystąpienie Mariusza Płucinika – Menedżera Sprzedaży w firmie Hazera Poland.

Uczestnictwo w webinarium jest bezpłatne, po zalogowaniu, dostępne zarówno na komputerze, smartfonie jak i tablecie. Warto skorzystać z okazji i zadać ekspertom pytanie na czacie.

Transmisja webinaru bedzie prowadzona również na Facebook e-warzywnictwo.pl

Uwaga KONKURS: Osoby, które się zarejestrują wezmą udział w losowaniu nagród. Do wygrania 200.000 nasion marchwi odmiany Speedo lub Octavo.
Regulamin konkursu tutaj!
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych tutaj!