Polityka Jakości

Firma ”Hazera Seeds” dąży do utrzymania pozycji wiodącego dostawcy na swoich głównych rynkach i zapewnia wysokogatunkowe produkty oraz wysoki poziom usług oferowanych klientom. Nasza firma jest świadoma tego, że nasz sukces zależy od stopnia, w którym nasze produkty i usługi spełniają wymogi klientów.   

Biznesowe działania ”Hazera Seeds” koncentrują się na produkcji i sprzedaży nasion, które oferują naszym klientom duży potencjał zysku. W celu zapewnienia wysokiej jakości naszych nasion wdrożyliśmy bardzo wysokie normy przemysłowe.

Wszyscy pracownicy ”Hazera Seeds” dążą do stworzenia bezpiecznego i odpowiedniego środowiska pracy, które umożliwia osobisty rozwój i indywidualny sukces.  

Cała nasza działalność oparta jest o wysokie normy ochrony środowiska, etykę oraz standardy jakości i bezpieczeństwa. W celu realizacji tej wizji, nasz system kontroli jakości, bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska jest systematycznie doskonalony. Tak zintegrowany system wspomaga nasze dążenie do wprowadzania ciągłych ulepszeń. 

W polityce naszego przedsiębiorstwa dążymy do tego, aby we wszystkich ważnych kwestiach nasi pracownicy stosowali się do obowiązującego prawa oraz przepisów. Dlatego też zobowiązujemy ich do kierowania się zdrowym rozsądkiem i działania w sposób uczciwy.

Nasi pracownicy, klienci, dostawcy oraz biznesowi partnerzy dobrze znają nasze podejście do jakości i biznesowego zaangażowania. 

Nasza kadra menedżerska oraz jej indywidualni przedstawiciele podejmują się pełnej odpowiedzialności za implementację polityki naszej firmy.  

Nicolas Tinel

Prezes

 

Certyfikaty i akredytacje

ISO9001 Standard for Quality Management System

ISO9001

Standard for Quality Management System

HQ IL/HQ NL

GSPP

GSPP

GSPP standard for tomato seed and young plant production site

HQ IL

NAL

NAL

Standards for laboratories form seed companies conducting quality tests of seeds and/or (parts) plants

HQ IL/HQ NL

14001

ISO 14001

Standard for Environmental Management System

HQ IL

18001

SI OHSAS 18001

Occupational health and safety management systems – Requirements

HQ IL

17025

ISO 17025

Standard for competence of testing and calibration laboratories

HQ IL

Green (1)

EU Organic

Standard for Organic products

HQ NL