Polityka Jakości

Hazera dąży do utrzymania pozycji wiodącego dostawcy na swoich głównych rynkach i zapewnia odbiorcom wysokogatunkowe produkty oraz wysoki poziom usług. Wiemy, że nasz sukces zależy od stopnia, w jakim nasze produkty i usługi spełniają wymogi klientów.

Hazera koncentruje się na hodowli, produkcji i sprzedaży nasion, które dają naszym klientom duży potencjał zysku. W celu zapewnienia wysokiej jakości nasion wdrożyliśmy bardzo wysokie normy produkcji.

Wszyscy pracownicy Hazery dążą do stworzenia bezpiecznego i odpowiedniego środowiska pracy, które umożliwia osobisty rozwój i indywidualny sukces.

Cała nasza działalność oparta jest o wysokie normy ochrony środowiska oraz standardy jakości i bezpieczeństwa. W celu realizacji tej wizji, nasz system kontroli jakości, bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska jest systematycznie doskonalony. Tak zintegrowany system wspomaga nasze dążenie do wprowadzania ciągłych ulepszeń.

W polityce naszego przedsiębiorstwa dążymy do tego, aby we wszystkich ważnych kwestiach nasi pracownicy stosowali się do obowiązującego prawa oraz przepisów. Dlatego też oczekujemy od nich, aby w naszej działalności biznesowej kierowali się zdrowym rozsądkiem oraz trzeźwą oceną i zwracali się po wskazówki w przypadku niepewności co do najlepszego kierunku działania.

Nasi pracownicy, klienci, dostawcy oraz biznesowi partnerzy dobrze znają nasze podejście do jakości i biznesowego zaangażowania.

Nasza kadra menedżerska oraz jej indywidualni przedstawiciele podejmują się pełnej odpowiedzialności za implementację polityki naszej firmy.

Rami Dar
Prezes

 

Certyfikaty i akredytacje

ISO9001  Standard for Quality Management System

ISO9001

Standard for Quality Management System

HQ IL/HQ NL

GSPP

GSPP

GSPP standard for tomato seed and young plant production site

HQ IL

NAL

NAL

Standards for laboratories form seed companies conducting quality tests of seeds and/or (parts) plants

HQ IL/HQ NL

14001

ISO 14001

Standard for Environmental Management System

HQ IL

18001

SI OHSAS 18001

Occupational health and safety management systems – Requirements

HQ IL

17025

ISO 17025

Standard for competence of testing and calibration laboratories

HQ IL

Green (1)

EU Organic

Standard for Organic products

HQ NL