Katalog Odmian Warzyw 2122 – do uprawy w gruncie

Dyrektor Generalny Hazera Poland:

Oddajemy w Wasze ręce nowy katalog produktów dedykowanych do uprawy w otwartym gruncie, z dumą i ze świadomością jak jest ważny i potrzebny. Gdy zaczynaliśmy nad nim pracę, świat – po staremu – był normalny. Od roku jest z nami „nowa rzeczywistość” w której, nie mogąc się z Państwem osobiście zobaczyć, nasze katalogi będą musiały zastąpić spotkanie i pozwolą na poznanie naszej oferty.

Hazera i HM.Clause razem w Polsce

Od 1 lipca 2019 roku Hazera Poland oficjalnie reprezentuje na rynku polskim wszystkie firmy nasienne z grupy Limagrain, czyli  Hazera, Vilmorin-Mikado, HM.Clause.  Dodatkowo reprezentuje w Polsce włoską hodowlę ISI Sementi.

Dzięki połączeniu spółek Hazera Poland i HM.Clause gama produktów znacząco się powiększyła o papryki, cukinie, pomidory czerwone, malinowe i kolorowe, dynie, selera i wiele innych.

Nowości

Pracujemy nad rozszerzeniem oferty produktów sztandarowych takich jak marchwie, cebule, rzodkiewki, pomidory, kapusty i sałaty. W tych gatunkach pojawiają się nowości np.: cebule Prelesco F1 i Redrover F1 (37-222), kapusta biała Campbell F1 (17-1494), rzodkiewki Fortunella F1, Donatella F1 i Bandito F1, sałaty Dark Knight (ICE 40150) i Ouistiti (BRP 11240) – będące w procesie rejestracji, czy już zarejestrowane nowe odmiany marchwi Polydor F1 i Patzi F1 oraz pomidor gruntowy Red Morning F1 i Rodion F1.

Grubonasienne

Zwracam również uwagę na rozbudowaną ofertę grubonasiennych, czyli fasol i kukurydz. Wśród dobrze znanych na polskim rynku odmian fasoli na świeży rynek, oferujemy również odmiany typowe dla przemysłu: nowość Santander oraz Caprika, Deezer i Wyatt. Z portfolio kukurydzy, polecamy Turbine F1 – odmianę na świeży rynek oraz kilka odmian dla przemysłu, w tym nowość HMX 821

W zespole siła

Aby sprostać wyzwaniom, które stoją przed nami, powiększyliśmy nasz zespół, do którego ostatnio dołączyła Maria Drosd. Do dyspozycji Klientów pozostają wysokiej klasy specjaliści do spraw rozwoju produktów, sprzedaży oraz obsługi klienta, z którymi współpracowali Państwo w poprzednich sezonach.

Cały zespół Hazera Poland życzy dużo zdrowia, a także wielu sukcesów w uprawie warzyw zapraszając do dalszej, owocnej współpracy.

Pobierz Katalog Odmian Warzyw do Uprawy w Gruncie

Aby otrzymać wersję papierową publikacji, wystarczy zadzwonić do naszego biura. Bezpłatny egzemplarz otrzymają Państwo pocztą.