Katalog Odmian Warzyw 2021 – do uprawy pod osłonami

Dyrektor Generalny Hazera Poland:

Oddajemy w Wasze ręce nowy katalog produktów dedykowanych pod osłony, z dumą i ze świadomością jak jest ważny i potrzebny. Gdy zaczynaliśmy nad nim pracę, świat – po staremu – był normalny. Od kilku miesięcy jest z nami „nowa rzeczywistość” w której, nie mogąc się z Państwem osobiście zobaczyć, nasze katalogi będą musiały zastąpić spotkanie i pozwolą na poznanie naszej oferty.

Hazera i HM.Clause razem w Polsce

Od 1 lipca 2019 roku Hazera Poland oficjalnie reprezentuje na rynku polskim wszystkie firmy nasienne z grupy Limagrain, czyli  Hazera, Vilmorin-Mikado, HM.Clause.  Dodatkowo reprezentuje w Polsce włoską hodowlę ISI Sementi.

Dzięki połączeniu spółek Hazera Poland i HM.Clause gama produktów znacząco się powiększyła o papryki, cukinie, pomidory czerwone, malinowe i kolorowe, dynie, selera i wiele innych.

Pewniaki

Nasze produkty pod osłony zyskują coraz większe uznanie wśród Klientów. Po kolejnym, trudnym sezonie uprawy malinowe siostry Rapanui F1 i Framboo F1, do których dołączyła piękność – Manistella F1 potwierdziły swoją wartość, dając plony najwyższej jakości. Rozbudowujemy gamę produktów „innych niż wszystkie”, oferując malinową królową o owocach w kształcie bawolego serca – Rosamundę F1, która zdobyła serca konsumentów oraz jurorów w konkursach branżowych.

Nowości

Rozrasta się oferta pomidorów malinowych i czerwonych oraz pomidorów smakowych z serii „inne niż wszystkie”. Wśród nich są pomidory koktajlowe, wydłużone śliwki, bawole serca a nawet pomidor w kształcie papryki czy w kształcie serca i o smaku ananasa, odmiana Gourmansun F1.

W katalogu prezentujemy również papryki pod osłony, w tym nowość Burgund F1, o wyjątkowym, ciemnoczerwonym kolorze, nowego ogórka szklarniowego Nikodema F1 oraz bakłażana Nigral F1, który zdobywa kolejnych zwolenników.

W zespole siła

Aby sprostać wyzwaniom, które stoją przed nami, powiększyliśmy nasz zespół, do którego ostatnio dołączyła Maria Drosd. Do dyspozycji Klientów pozostają wysokiej klasy specjaliści do spraw rozwoju produktów, sprzedaży oraz obsługi klienta, z którymi współpracowali Państwo w poprzednich sezonach.

Cały zespół Hazera Poland życzy dużo zdrowia, a także wielu sukcesów w uprawie warzyw zapraszając do dalszej, owocnej współpracy.

⇒Pobierz Katalog Odmian Warzyw do Uprawy pod Osłonami

Aby otrzymać wersję papierową publikacji, wystarczy zadzwonić do naszego biura. Bezpłatny egzemplarz otrzymają Państwo pocztą.