Katalog Odmian Warzyw 2017-2018

Dyrektor Generalny Hazera Poland Sp. z o.o.:

Kolejny raz mam niezwykłą przyjemność przekazać w Państwa ręce nowy Katalog Odmian Warzyw. Chcemy zaproponować Państwu nowy format, który wyróżnia nas od konkurencji, ale również nowe produkty, które dodaliśmy do naszego portfolio.

Pobierz katalog odmian warzyw

Hazera katalog odmian warzyw 2017/2018

W ofercie firmy Hazera pojawiły się w sezonie 17/18 pory, które nasza firma odkupiła od firmy Syngenta.  Ponadto rozbudowujemy ofertę sztandarowych produktów jak: cebule, marchwie, rzodkiewki, pomidory, kapusty i sałaty, a także umacniamy naszą pozycję na rynku szklarniowym. Wprowadzamy również gamę produktów przeznaczonych do produkcji ekologicznej. Są one dodatkowo oznaczone znakiem:

Produkty szklarniowe odgrywają coraz większą rolę w naszej ofercie i dlatego postanowiliśmy wydzielić je w oddzielnym rozdziale (Osłony) tak, aby informacje były szybciej dostępne dla zainteresowanych. Niezmiennie znajdą tam Państwo pełną gamę pomidorów malinowych i czerwonych, a także dedykowaną dla nich podkładkę Superpro, naszego króla ogórków – odmianę Nikifor oraz ofertę pomidorów koktajlowych, wydłużonych śliwek, bawolich serc, czy pomidora o kształcie papryki.

Część produktów znika z oferty, lecz na ich miejsce pojawiają się nasze ulepszone propozycje, których zadaniem jest spełniać oczekiwanie rynku i naszych klientów.

Do Państwa dyspozycji pozostają niezmiennie wysokiej klasy specjaliści do spraw rozwoju produktów, sprzedaży oraz obsługi klienta, z którymi współpracowali Państwo do tej pory. Działania na rynku polskim będą niezmiennie skierowane na udoskonalanie jakości naszych produktów i świadczonych usług. Nie zmienia się także gama oferowanych przez nas dostawców. Pozostajemy w Polsce wyłącznym dystrybutorem marek Hazera, Vilmorin i ISI Sementi.

Cały zespół Hazera Poland życzy Państwu wielu sukcesów w uprawie naszych odmian i zaprasza do owocnej współpracy.

Pobierz katalog odmian warzyw

Aby otrzymać wersję papierową publikacji, wystarczy zadzwonić do naszego biura. Bezpłatny egzemplarz otrzymają Państwo pocztą.