Hazera na targach Fruit Logistica 2018

Hazera na Fruit Logistica 2018 w Berlinie.

Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw Fruit Logistica odbyły się w dniach 7-9 lutego 2018 w Berlinie.

Hazera wystawiając się na Międzynarodowych Targach Owoców i Warzyw Fruit Logistica w Berlinie kolejny raz potwierdza zainteresowanie nie tylko swoim bezpośrednim odbiorcą, czyli producentem warzyw, ale także odbiorcą końcowym łańcucha dostaw warzyw, czyli konsumentem. Targi te to miejsce prezentacji innowacyjnych produktów oraz ciekawych pomysłów, które pomogą producentowi warzyw lepiej sprzedać towar z własnej produkcji. To także okazja do nawiązania kontaktów z przedstawicielami sieci supermarketów, a przez to do dotarcia do coraz bardziej świadomego i coraz więcej wymagającego konsumenta warzyw.

Podczas Międzynarodowych Targów Owoców i Warzyw Fruit Logistica Hazera z powodzeniem zaprezentowała koncepcję Share a Summersun Smile (Podziel się Uśmiechem Summer Sun). Summer Sun to wyjątkowy, koktajlowy pomidor o żółtych, bardzo słodkich owocach. Na targach rozdawano ciekawe koncepcyjnie opakowania z owocami tej odmiany. Na opakowaniu wydrukowano różne emotikony, które nadały pomidorkom wygląd uśmiechniętych, gotowych do spożycia owoców. W dolnej części opakowania znalazł się napis: One to share! (Poczęstuj się!). Pomysł z jednym pomidorkiem w opakowaniu podkreślał inicjatywę dzielenia się ostatnim, smacznym owocem. Dodatkowo, w opakowaniu znalazły się naklejki, dzięki którym można było wyrazić swój nastrój oklejając owoc i dzieląc się nim z innymi.

Dziękujemy za odwiedzenie nas podczas  Targów Owoców i Warzyw Fruit Logistica 2018! Pamiętamy o wszystkich spotkaniach i rozmowach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania nas przy okazji kolejnych wydarzeń. Więcej informacji o wydarzeniach na http://hazera.pl/category/blog/events/

Oto garść wspomnień z targów 2018: