Hazera i Dni Ogrodnika 2018

Hazera i Dni Ogrodnika świętowały w tym roku XX-lecie.

W tym jubileuszowym roku Dni Ogrodnika odbyły się w piątek i sobotę (14-15 września). Wyjątkowe targi i wyjątkowa okazja dla firmy Hazera: świętowaliśmy XX-lecie działalności w Polsce.  Z tej okazji przygotowaliśmy kilka niespodzianek.

Zaprezentowaliśmy nowości w pomidorach malinowych, między innymi odmianę Manistella zwaną olbrzymem wśród malinówek. Nie zawiódł się ten, kto liczył na Nowości w segmencie pomidorów innych niż wszystkie.

Nie zabrakło również odmian, które w tym roku pokazały się jako prawdziwe królowe lata: Framboo F1 i Rapanui F1. To właśnie one są synonimem beztroskiego lata z Hazerą. Skąd takie określenie wyjaśnia Janusz Gajzler, Specjalista do upraw szklarniowych:

„W tym trudnym sezonie nasze malinowe siostry Framboo F1 i Rapanui F1 pokazały się jako prawdziwe królowe lata i po raz kolejny udowodniły, że upały im nie straszne, nieprzerwanie dostarczając plonu w najwyższej jakości, czyli bez ordzawień, zielonej piętki i suchej zgnilizny wierzchołkowej.”

A dla fanów żółtego pomidorka koktajlowego Summer Sun F1 – super niespodzianka, czyli małe pomidorki zamknięte w podłużnym pudełeczku z emotikonami uśmieszków i hasłem Share a Summersun Smile. A to wszystko w ramach akcji promującej niezwykłe smaki warzyw, czyli: Good Mood Food.