Hazera na targach Fruit Logistica 2018

Hazera zaprasza na swoje stoisko na Fruit Logistica 2018 w Berlinie.

Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw Fruit Logistica odbędą się w dniach 7-9 lutego 2018 w Berlinie.

Stoisko firmy Hazera będzie miało numer C-17 (hala 3.2.)

Hazera wystawiając się na Międzynarodowych Targach Owoców i Warzyw Fruit Logistica w Berlinie kolejny raz potwierdza zainteresowanie nie tylko swoim bezpośrednim odbiorcą, czyli producentem warzyw, ale także odbiorcą końcowym łańcucha dostaw warzyw, czyli konsumentem. Targi te to miejsce prezentacji innowacyjnych produktów oraz ciekawych pomysłów, które pomogą producentowi warzyw lepiej sprzedać towar z własnej produkcji. To także okazja do nawiązania kontaktów z przedstawicielami sieci supermarketów, a przez to do dotarcia do coraz bardziej świadomego i coraz więcej wymagającego konsumenta warzyw.

Fruit Logistica to popularne na całym świecie targi branży owocowo–warzywnej  skupiające specjalistów zajmujących się produkcją i dystrybucją w ramach tej branży. Tematyka imprezy obejmuje przeróżne elementy związane z działaniem rynku, takie jak uprawę (czyli środki produkcji, w tym nasiona jak w przypadku warzyw), transport, przechowywanie oraz sprzedaż. Świeże warzywa należą do grupy stosunkowo nietrwałych produktów żywnościowych, więc ich sprzedaż nie jest zagadnieniem łatwym, a na targach zainteresowani mogą znaleźć wiele inspirujących, nowatorskich i sprawdzonych rozwiązań w zakresie systemów przechowywania, logistyki świeżych produktów spożywczych, w tym ich marketingu oraz ekspozycji na półce sklepowej.

Hazera na targach Fruit Logistica

Jednym z celów działania firmy Hazera jest oferowanie najlepszej jakości na każdym etapie łańcucha dostaw warzyw, poprzez hodowlę i ulepszanie odmian i wsparcie produkcji warzyw. Goście stoiska firmy Hazera znajdą na nim informacje o odmianach z portfolio firmy, z których część będzie można obejrzeć na miejscu. Specjaliści Hazery będą służyć radą i wyczerpującą informacją. Na stosiku obecny będzie Adam Prabucki – Root & Bulb Regional Product Manager (Specjalista ds. Rozwoju Produktu dla gatunków takich jak cebula i rzodkiewka).

Serdecznie zapraszamy na stoisko firmy Hazera – numer C-17 w hali 3.2.

Wspomnienia z poprzednich edycji targów: